| Part Number | SCL-1-DPDT-220V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 830470 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SCL-1-DPDT-220V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SCL-1-DPDT-220V |
| Datasheet download |
| Part Number | SCL-1-DPDT-220V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SCL-1-DPDT-220V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SCL-1-DPDT-220V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R2S25201KFP QFP New Original Download PDF datasheet for R2S25201KFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74STX1G86TX SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for PI74STX1G86TX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA-2363Z SOT363 New Original Download PDF datasheet for SGA-2363Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF5077T TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for PCF5077T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ9930G SOP8 New Original Download PDF datasheet for OZ9930G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9534APWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for PCA9534APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT8A993P DIP-22 New Original Download PDF datasheet for PT8A993P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBT3125DBRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74CBT3125DBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R5C592-CSP277A BGA New Original Download PDF datasheet for R5C592-CSP277A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PW131A-20Q QFP208 New Original Download PDF datasheet for PW131A-20Q.pdf |