| Part Number | SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 303690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54AS1000AFK5962-9162701M2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SCI7633MAA SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SCI7633MAA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB31221F QFP New Original Download PDF datasheet for TB31221F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39VF040-90-4I-WHE QFP New Original Download PDF datasheet for SST39VF040-90-4I-WHE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8637BF SOP-16 New Original Download PDF datasheet for TA8637BF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF01AJ CAN8 New Original Download PDF datasheet for REF01AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16C74A-10I/L PLCC68 New Original Download PDF datasheet for PIC16C74A-10I/L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2060B PQFP64 New Original Download PDF datasheet for S2060B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REL2N05L CAN3 New Original Download PDF datasheet for REL2N05L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3483EP-L/TR DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SP3483EP-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP467G SOP-16 New Original Download PDF datasheet for OP467G.pdf |