| Part Number | SOC563A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 678630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SOC563A DIP-6 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SOC563A |
| Datasheet download |
| Part Number | SOC563A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-6 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SOC563A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SOC563A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P30NK60Z TO251 New Original Download PDF datasheet for P30NK60Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM29F002T-90JC PLCC New Original Download PDF datasheet for PM29F002T-90JC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P3100SBL-RP DO-214 New Original Download PDF datasheet for P3100SBL-RP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC826B DIP-8 New Original Download PDF datasheet for PC826B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN104961R8S LQFP64 New Original Download PDF datasheet for SN104961R8S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC911L0NSZ DIP-8 New Original Download PDF datasheet for PC911L0NSZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T3001 SOP New Original Download PDF datasheet for T3001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PJ1085CZ-3.3V TO-220 New Original Download PDF datasheet for PJ1085CZ-3.3V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ190CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ190CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCR08SD SOT89 New Original Download PDF datasheet for PCR08SD.pdf |