| Part Number | STA474A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 216290 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA474A ZIP10 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA474A |
| Datasheet download |
| Part Number | STA474A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | ZIP10 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA474A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA474A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | S7414N DIP New Original Download PDF datasheet for S7414N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDA5231-2 DIP28 New Original Download PDF datasheet for SDA5231-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RJK0346DPA-00-J0 QFN8 New Original Download PDF datasheet for RJK0346DPA-00-J0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA205BP Original Package New Original Download PDF datasheet for PGA205BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACS1284-05Q SSOP New Original Download PDF datasheet for PACS1284-05Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA24A-E3/54 DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA24A-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T1231T SOP New Original Download PDF datasheet for T1231T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F616-I/ML QFN16 New Original Download PDF datasheet for PIC16F616-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMB15A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P6SMB15A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLA7026M-LF871-RPLEADFREE ZIP New Original Download PDF datasheet for SLA7026M-LF871-RPLEADFREE.pdf |