| Part Number | SI4123-D-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Quantity in stock | 290860 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLL Frequency Synthesizer Triple 28-Pin QFN |
| Category | RF & Microwave |
| Family | RF ICs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SI4123-D-GM |
| Datasheet download |
| Part Number | SI4123-D-GM |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Type | PLL Frequency Synthesizer |
| Pin Count | 28 |
| Product Dimensions | 5 x 5 x 0.84 mm |
| MSL Level | 3 |
| Maximum Input Frequency | 26 MHz |
| Supplier Package | QFN |
| Minimum Input Frequency | 2 MHz |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Package | 28QFN |
| Replacement Part Number | PART-SI4123-D-GM |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
QORVO | SINGLE POLE DOUBLE THROW SWITCH Download PDF datasheet for RF1694BSR.pdf |
|
Anaren | COUPLER, 30 DB. POWER, 100 W. - |
|
Integrated Device Technology | SPRINGDALE - CK409 clock, Intel Yellow Cover part Download PDF datasheet for 952601EGLF.pdf |
|
Silicon Labs | PLL Clock Generator Single 0.0001MHz to 350MHz 64-Pin QFN T R Download PDF datasheet for SI5341B-B05239-GMR.pdf |
|
Silicon Labs | Programmable PLL Clock Generator Single 20-Pin QFN T R Download PDF datasheet for SI5351B-B02073-GMR.pdf |
|
NXP | Tuners Cable Data 1.002GMHz 48-Pin HVQFN EP T R Download PDF datasheet for TDA18254AHN C1,518.pdf |
|
Diodes Incorporated | Zero Delay PLL Clock Buffer Single Up to 133MHz 16-Pin TSSOP T R Download PDF datasheet for PI6C2409-1HLEX.pdf |
|
AVX | Thin-Film Directional Couplers 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CP0402A0836CNTR.pdf |
|
Infineon | RF Switch SP6T 100MHz to 2700MHz 14-Pin TSNP T R Download PDF datasheet for BGS16MN14E6327XTSA1.pdf |
|
Maxim Integrated | Superheterodyne Receiver 32-Pin TQFN EP T R Download PDF datasheet for MAX1473ETJ+T.pdf |