| Part Number | RF5228TR13-5K |
|---|---|
| Manufacturer | QORVO |
| Quantity in stock | 746900 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | QUAD-BAND GSM, LINEAR EDGE TXM |
| Category | Communication |
| Family | Transceivers Misc |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RF5228TR13-5K |
| Datasheet download | - |
| Part Number | RF5228TR13-5K |
|---|---|
| Replacement Part Number | PART-RF5228TR13-5K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Cirrus Logic | Digital Audio Interface Transceiver 1TX 1RX 28-Pin TSSOP T R Download PDF datasheet for CS8427-DZZR.pdf |
|
Cirrus Logic | Digital Interface Transceiver 1TX 1RX 192Ksps 20-Pin SSOP T R Download PDF datasheet for WM8804GEDS RV.pdf |
|
Texas Instruments | Transceiver 1TX 1RX 11.7Gbps 32-Pin VQFN T R Download PDF datasheet for ONET1130ECRSMT.pdf |
|
NXP | LIN Transceiver 1TX 1RX 10.4KBd 8-Pin SO T R Download PDF datasheet for TJA1028T 5V0 10,112.pdf |
|
STMicroelectronics | Transceiver IC 1TX 1RX 400Kbps 26-Pin QFN T R Download PDF datasheet for L6360TR.pdf |
|
Microchip | LIN Transceiver 1TX 1RX 20KBd 8-Pin SOIC N Download PDF datasheet for MCP2021-500E SN.pdf |
|
NXP | Transmission Module 1TX 1RX 10Mbps 32-Pin HVQFN EP Tray Download PDF datasheet for PN5120A0HN1 C2,151.pdf |
|
Pulse | Transceiver Line Interface Module 1062Mbps 16-Pin SMD Download PDF datasheet for TM1062HUXB.pdf |
|
Broadcom | DUAL-CHANNEL 10-GBE SFI-TO-XAUI TRANSCEIVER WITH EDC Download PDF datasheet for BCM8727BIFBG.pdf |
|
Maxim Integrated | Ultrasound Transceiver 8TX 8TX 336-Pin CSBGA Download PDF datasheet for MAX2082CXD+.pdf |