| Part Number | B39162B3522U410 |
|---|---|
| Manufacturer | Qualcom-RF360 |
| Quantity in stock | 179070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAW Filter 1575.42MHzFrequency 50Ohm SMD 6Pin DCC6C |
| Category | Filter |
| Family | SAW Filter |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | B39162B3522U410 |
| Datasheet download |
| Part Number | B39162B3522U410 |
|---|---|
| Type | Low Loss RF Filter for GPS Application |
| Pass Band Ripple | 0.8 |
| Product Dimensions | 3 x 3 x 1.1 mm |
| Maximum Insertion Loss | 2 |
| Typical Center Frequency | 1575.42 |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Load Impedance | 50Ohm |
| Product Depth | 3 mm |
| Product Height | 1.1 mm |
| Product Length | 3 mm |
| Replacement Part Number | PART-B39162B3522U410 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
AVX | SAW Filter 908.42MHz SMD 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for SF16-0908M4UU01.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1900MHz 50 Ohm SMD 5-Pin Download PDF datasheet for B39192B9458P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 942.5MHz 150 Ohm SMD 10-Pin Download PDF datasheet for B39941B9814P810.pdf |
|
Abracon | SAW Filter 1575.42MHz 40MHz 50Ohm SMD 5-Pin SMD T R Download PDF datasheet for AFS14A04-1575.42-T3.pdf |
|
QORVO | SAW Filter 225MHzFrequency 739Ohm 359nH SMD 8Pin SMP T R Download PDF datasheet for 855844.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1842.5MHz 1960MHz 150Ohm SMD 10-Pin QCT10L Download PDF datasheet for B39202B9823P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | BAND 21 FILTER - |
|
SCHURTER | FILTER 36A - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1747.5MHz 50 Ohm SMD 5-Pin Download PDF datasheet for B39172B9489P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW FILTER FOR LTE FEMTOCELL - |