| Part Number | B39212B9411K610 |
|---|---|
| Manufacturer | Qualcom-RF360 |
| Quantity in stock | 121440 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAW Filter 2140MHzFrequency 100Ohm 20nH SMD 5Pin QCS5F |
| Category | Filter |
| Family | SAW Filter |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | B39212B9411K610 |
| Datasheet download |
| Part Number | B39212B9411K610 |
|---|---|
| Operating Temperature | -30 to 85 °C |
| Product Dimensions | 1.4 x 1.1 x 0.4 mm |
| Typical Center Frequency | 2140 |
| Pass Band Ripple | 1 |
| Maximum Insertion Loss | 2.1 |
| Rad Hard | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Type | Low Loss Filter for Mobile Communication |
| Load Impedance | 100//20 |
| Product Depth | 1.1 mm |
| Product Height | 0.4 mm |
| Product Length | 1.4 mm |
| Replacement Part Number | PART-B39212B9411K610 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Qualcom-RF360 | B41 120MHZ SAW FILTER - |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | SAW Filter 1583MHz Frequency 50Ohm SMD 5PIN 3527 T R Download PDF datasheet for TA1661A.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW FILTER FOR FEMTOCELL - |
|
Qualcom-RF360 | SIEB30686-D5332-X932 PA+SAW FILTER M553 - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 2345MHz 50 Ohm SMD 5-Pin Download PDF datasheet for B39232B9496P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW MULTIPLEXER, B1+B3, 3.0*2.0MM Download PDF datasheet for B39212B8962P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1950MHzFrequency 50Ohm SMD 5Pin QCS5I Download PDF datasheet for B39202B9414M410.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1960MHz 150 Ohm SMD 10-Pin Download PDF datasheet for B39202B9838P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | FILTER SAW SMD RF 1842.5MHZ Download PDF datasheet for B39182B4328P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | DUPLEXER,1747.5 1842.5MHZ,B3\u00ef\u00bc\u0152UNBALANCED, Download PDF datasheet for B39182B4411P810.pdf |