RBR2LAM30ATFTR ROHM
RBR2LAM30ATFTR Images
Please contact us for more photos of RBR2LAM30ATFTR
Part Number RBR2LAM30ATFTR
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description SMD SCHOTTKY BARRIER DIODE
Category Discrete Semiconductor
Family Diode
ROHS Compliant Yes
MSL Level RBR2LAM30ATFTR
Datasheet download RBR2LAM30ATFTR.pdf
Request Quotation for RBR2LAM30ATFTR
RBR2LAM30ATFTR Specifications
Part Number RBR2LAM30ATFTR
Replacement Part Number PART-RBR2LAM30ATFTR
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for RBR2LAM30ATFTR
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
KBP208G
Diodes Incorporated
Diode Rectifier Bridge Single 800V 2A 4-Pin Case KBP
Download PDF datasheet for KBP208G.pdf
PDZ6.2B,115
Nexperia
Diode Zener Single 6.195V 2% 400mW 2-Pin SOD-323 T R
Download PDF datasheet for PDZ6.2B,115.pdf
BAS32L,135
Nexperia
Diode Switching 100V 0.2A 2-Pin Mini-MELF T R
Download PDF datasheet for BAS32L,135.pdf
BAR 65-02V H6327
Infineon
Diode PIN Switch 30V 2-Pin SC-79 T R