ESR03EZPF7231 ROHM
ESR03EZPF7231 Images
Please contact us for more photos of ESR03EZPF7231
Part Number ESR03EZPF7231
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 7.23KOhm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R