ESR03EZPJ161 ROHM
ESR03EZPJ161 Images
Please contact us for more photos of ESR03EZPJ161
Part Number ESR03EZPJ161
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 0603 160 OHM 1 4W 5% SMD