ESR10EZPF1003 ROHM
ESR10EZPF1003 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPF1003
Part Number ESR10EZPF1003
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 100KOhm 1% 2 5W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R