ESR10EZPF10R0 ROHM
ESR10EZPF10R0 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPF10R0
Part Number ESR10EZPF10R0
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0805 10 OHM 1 4W 1%