ESR10EZPF5620 ROHM
ESR10EZPF5620 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPF5620
Part Number ESR10EZPF5620
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 562Ohm 1% 2 5W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R