ESR10EZPF5R10 ROHM
ESR10EZPF5R10 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPF5R10
Part Number ESR10EZPF5R10
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 0805 5.1 OHM 0.4W 1% SMD