ESR25JZPF10R0 ROHM
ESR25JZPF10R0 Images
Please contact us for more photos of ESR25JZPF10R0
Part Number ESR25JZPF10R0
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 1210 10 OHM 1 2W 1% SMD