LTR18EZPF5100 ROHM
LTR18EZPF5100 Images
Please contact us for more photos of LTR18EZPF5100
Part Number LTR18EZPF5100
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 1206 510 OHM 1W 1% WIDE TERM SMD