LTR18EZPJ431 ROHM
LTR18EZPJ431 Images
Please contact us for more photos of LTR18EZPJ431
Part Number LTR18EZPJ431
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 1206 430 OHM 1W 5% WIDE TERM SMD