LTR50UZPJ330 ROHM
LTR50UZPJ330 Images
Please contact us for more photos of LTR50UZPJ330
Part Number LTR50UZPJ330
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 2010 33 OHM 1W 5% WIDE TERM SMD