MCR01MZPF1652 ROHM
MCR01MZPF1652 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPF1652
Part Number MCR01MZPF1652
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0402 16.5K OHM 1 16W 1% SMD