MCR03EZPFX1212 ROHM
MCR03EZPFX1212 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX1212
Part Number MCR03EZPFX1212
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 12.1K OHM 1 10W 1% 50