MCR03EZPFX2432 ROHM
MCR03EZPFX2432 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX2432
Part Number MCR03EZPFX2432
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 24.3K OHM 1 10W 1% 50