MCR03EZPFX35R7 ROHM
MCR03EZPFX35R7 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX35R7
Part Number MCR03EZPFX35R7
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0603 35.7 OHM 1 16W 1% SMD