MCR03EZPFX8201 ROHM
MCR03EZPFX8201 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX8201
Part Number MCR03EZPFX8201
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 1 10W 8.2K OHM 1%