MMB02070C1203FB700 Vishay
MMB02070C1203FB700 Images
Please contact us for more photos of MMB02070C1203FB700
Part Number MMB02070C1203FB700
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 2309 120K Ohm 1% 2 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMB02070C1203FB700
Datasheet download MMB02070C1203FB700.pdf
Request Quotation for MMB02070C1203FB700
MMB02070C1203FB700 Specifications
Part Number MMB02070C1203FB700
Product Dimensions 5.8 mm
Resistance Value 120 kOhm
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.4 W
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Operating Temperature -55 to 125 °C
Case Style Conformal
Case Size 2309
Product Diameter 2.2 mm
Product Length 5.8 mm