MCR03EZPJ395 ROHM
MCR03EZPJ395 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ395
Part Number MCR03EZPJ395
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 3.9M OHM 1 10W 5% SMD