MCR10EZHF4121 ROHM
MCR10EZHF4121 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZHF4121
Part Number MCR10EZHF4121
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 4.12K OHM 1 8W 1% SMD