MCR10EZHF7502 ROHM
MCR10EZHF7502 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZHF7502
Part Number MCR10EZHF7502
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 75K OHM 1 8W 1% SMD