MCR10EZHFSR047 ROHM
MCR10EZHFSR047 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZHFSR047
Part Number MCR10EZHFSR047
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES LOW RESISTANCE 0805 0.047 OHM 1 8W 1% SMD