MCR10FZPF5112 ROHM
MCR10FZPF5112 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPF5112
Part Number MCR10FZPF5112
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 51.1KOhm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R