MCR10FZPF5622 ROHM
MCR10FZPF5622 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPF5622
Part Number MCR10FZPF5622
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 56.2KOhm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R