MCR18EZHF20R0 ROHM
MCR18EZHF20R0 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZHF20R0
Part Number MCR18EZHF20R0
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 1206 20 OHM 1 4W 1% SMD