MCR18EZHFSR075 ROHM
MCR18EZHFSR075 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZHFSR075
Part Number MCR18EZHFSR075
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES LOW RESISTANCE 1206 0.075 OHM 1 4W 1% SMD