MCR18EZPJ120 ROHM
MCR18EZPJ120 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZPJ120
Part Number MCR18EZPJ120
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 1206 12 OHM 1 4W 5% SMD