MCR18FZPJ122 ROHM
MCR18FZPJ122 Images
Please contact us for more photos of MCR18FZPJ122
Part Number MCR18FZPJ122
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 1.2KOhm 5% 1 4W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R