TRR03EZPF24R9 ROHM
TRR03EZPF24R9 Images
Please contact us for more photos of TRR03EZPF24R9
Part Number TRR03EZPF24R9
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI SULFUR 0603 24.9 OHM 1 10W 1% SMD