UCR18EVHFSR012 ROHM
UCR18EVHFSR012 Images
Please contact us for more photos of UCR18EVHFSR012
Part Number UCR18EVHFSR012
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 12mOhm 1% 1 2W 0 to 350ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R