CL05C100JB5NNWC Samsung Electro-Mechanics
CL05C100JB5NNWC Images
Please contact us for more photos of CL05C100JB5NNWC
Part Number CL05C100JB5NNWC
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% SMD 0402 125\u00b0C T R