CL10C560JB8NNWC Samsung Electro-Mechanics
CL10C560JB8NNWC Images
Please contact us for more photos of CL10C560JB8NNWC
Part Number CL10C560JB8NNWC
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% SMD 0603 125\u00b0C T R