CL32B225KCJSNWF Samsung Electro-Mechanics
CL32B225KCJSNWF Images
Please contact us for more photos of CL32B225KCJSNWF
Part Number CL32B225KCJSNWF
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% SMD 1210 125\u00b0C Emboss T R