| Part Number | SDLKOEGW-150G-5CA1 |
|---|---|
| Manufacturer | SanDisk |
| Quantity in stock | 449580 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Solid State Drive 150 GB FLASH - NAND (MLC) SAS 6 Gb s |
| Category | Storage |
| Family | Solid State Drives |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SDLKOEGW-150G-5CA1 |
| Datasheet download |
| Part Number | SDLKOEGW-150G-5CA1 |
|---|---|
| Memory Size | 150 Gb |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Rad Hard | No |
| Write Speed | 380Mbps |
| Memory Type | FLASH - NAND (MLC) |
| Screening Level | Commercial |
| Interface Type | SAS 6 Gb/s |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Package Dimensions | 100.2 x 69.85 x 9.5 mm |
| Read Speed | 550Mbps (Sequential)|95000IOPS (Random) |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Replacement Part Number | PART-SDLKOEGW-150G-5CA1 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
SMART | Flash Card 8G-byte 5V USB Memory Key Download PDF datasheet for SH9MK8GQC.pdf |
|
Micron | 120GB 128GX8 NAND FLASH SSD MSATA 5.0V Download PDF datasheet for MTFDDAT120MBD-1AK12ITYY.pdf |
|
SanDisk | Solid State Drive 800 GB FLASH - NAND (MLC) SAS-2 6 Gb s 2.5 Inch Download PDF datasheet for SDLKOCDM-800G-5CA1.pdf |
|
Micron | Solid State Drive 240 GB FLASH - NAND (MLC) 920 TBW SATA-3.1 6 Gb s 2.5 Inch Box Download PDF datasheet for MTFDDAK240MBP-1AN1ZABYY.pdf |
|
Micron | MICMTFDDAV512TBN-1AR15FCYY 1100 512GB M. Download PDF datasheet for MTFDDAV512TBN-1AR15FCYY.pdf |
|
Transcend Information Eur | Solid State Drive AES 128 GB FLASH - NAND (MLC) 150 TBW SATA-3 6 Gb s 2.5 Inch Download PDF datasheet for TS128GSSD420K.pdf |
|
Kingston Technology | SSD 120GB FLASH - NAND (TLC) 50TBW SATA 3.0 6 Gb s 2.5 Inch Download PDF datasheet for SUV400S37 120G.pdf |
|
Micron | Solid State Drive AES 256-bit TCG 1 TB FLASH - NAND (TLC) 400 TBW SATA-3 6 Gb s 2.5 Inch Download PDF datasheet for MTFDDAK1T0TBN-1AR1ZABYY.pdf |
|
Micron | HHHL PCIE 4TB SSD L95B Download PDF datasheet for MTFDHAX2T4MCF-1AN1ZABYY.pdf |
|
Micron | MIC1100 288GB 2.5IN SSD MTFDDAK256TBN-1A - |