| Part Number | 0034.3123.PT |
|---|---|
| Manufacturer | SCHURTER |
| Quantity in stock | 235620 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FST 5X20 FUSE 4A T |
| Category | Circuit Protection |
| Family | Fuses |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 0034.3123.PT |
| Datasheet download |
| Part Number | 0034.3123.PT |
|---|---|
| Product Dimensions | 22.5 mm |
| Voltage Rating | 250 V |
| Rad Hard | No |
| Lead Finish | Nickel |
| Replacement Part Number | PART-0034.3123.PT |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Eaton | Fuse Chip 2A 125V Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R Download PDF datasheet for CB61F2A-TR2.pdf |
|
Eaton | Fuse 70A 250V 2-Pin Bolt Download PDF datasheet for FWX-70A.pdf |
|
Eaton | Fuse Chip 2A 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R Download PDF datasheet for CC12H2A-TR.pdf |
|
AEM | Fuse Chip 5A 32V Very Fast 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for F0603FF5000V032T.pdf |
|
BEL | Fuse Miniature 2A 250V Fast 2-Pin Cartridge Holder Download PDF datasheet for 5MF2A-R.pdf |
|
Eaton | Fuse Miniature 10A 1000V 2-Pin Cartridge Holder Download PDF datasheet for PV-10A10F.pdf |
|
SCHURTER | FSF 5X20 FUSE 1A F Download PDF datasheet for 34.1516.pdf |
|
SCHURTER | FRT 250T FUSE 6.3A T Download PDF datasheet for 7100.1023.13.pdf |
|
SCHURTER | UMT 250 FUSE 5A T Download PDF datasheet for 3403.0173.24.pdf |
|
Eaton | Fuse Subminiature 2A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack Download PDF datasheet for SS-5H-2A-AP.pdf |