| Part Number | 78M6613-IMR F PE2 |
|---|---|
| Manufacturer | Silergy |
| Quantity in stock | 592460 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Single-Phase AC Power Measurement IC 32-Pin QFN |
| Category | Processor IC |
| Family | Processor Misc |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 78M6613-IMR F PE2 |
| Datasheet download |
| Part Number | 78M6613-IMR F PE2 |
|---|---|
| Rad Hard | No |
| Pin Count | 32 |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Dimensions | 5 x 5 x 0.8 mm |
| Moisture Sensitivity Level | 1 |
| Screening Level | Industrial |
| Supplier Package | QFN |
| Maximum Processing Temperature | 250 °C |
| Package | 32QFN |
| Replacement Part Number | PART-78M6613-IMR F PE2 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
NXP | Low Power Applications Processor 289-Pin MAPBGA Tray Download PDF datasheet for MCIMX280DVM4B.pdf |
|
Cirrus Logic | System-on-Chip Processor 352-Pin BGA Download PDF datasheet for EP9312-IBZ.pdf |
|
Broadcom | IP PHONE CHIP - |
|
Silergy | Energy Meter IC 100-Pin LQFP Bulk Download PDF datasheet for 71M6543G-IGT F.pdf |
|
Texas Instruments | Video Proc 1.8V 3.3V 684-Pin FCBGA Download PDF datasheet for TMS320DM8127SCYE3.pdf |
|
ROHM | Three Band Car Audio Processor 28-Pin SSOP-B Emboss T R Download PDF datasheet for BD37033FV-ME2.pdf |
|
Broadcom | Microprocessors - MPU AU1210 MIPS Processor 400Mhz RoHS Extended Temp - |
|
Texas Instruments | DSP Fixed-Point 32-Bit 810MHz 405MHz 6480MIPS 361-Pin NFBGA Download PDF datasheet for TMS320DM6446BZWT8.pdf |
|
Maxim Integrated | DeepCover ECDSA Coprocessor 6-Pin SOT-23 T R Download PDF datasheet for DS2475R+T.pdf |
|
Silergy | Energy Meter IC 64-Pin LQFP Bulk Download PDF datasheet for 71M6541D-IGT F.pdf |