SIT9121AI-1D2-33E156.253906T SiTime Corporation
SIT9121AI-1D2-33E156.253906T Images
Please contact us for more photos of SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Part Number SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Manufacturer SiTime Corporation
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description ULTRA PERFORMANCE DIFFERENTIAL OSCILLATOR, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 156.253906MHZ, OE, LVPECL, SMD
Category Logic & Timing IC
Family SMD Crystal Oscillator
ROHS Compliant Yes
MSL Level SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Datasheet download SIT9121AI-1D2-33E156.253906T.pdf
Request Quotation for SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
SIT9121AI-1D2-33E156.253906T Specifications
Replacement Part Number PART-SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
KT3225K17000ZAZ33TAS
AVX
AVXKT3225K17000ZAZ33TAS TCXO,SMT,17MHZ,1
S1615B-32.0000
Diodes Incorporated
SMD Crystal Oscillator 32MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD Bulk