GZ1005D121TF SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS
GZ1005D121TF Images
Please contact us for more photos of GZ1005D121TF
Part Number GZ1005D121TF
Manufacturer SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MULTILAYER CHIP FERRITE BEAD 120OHM
Category Inductor
Family Ferrite Core
ROHS Compliant Yes
MSL Level GZ1005D121TF
Datasheet download GZ1005D121TF.pdf
Request Quotation for GZ1005D121TF
GZ1005D121TF Specifications
Part Number GZ1005D121TF
Replacement Part Number PART-GZ1005D121TF
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for GZ1005D121TF
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
28A2809-0A2
Laird
Ferrite Core Broadband Split Snap-on Core 16mm 28mm Round Cable