TMK316B7106KL-TD TAIYO YUDEN
TMK316B7106KL-TD Images
Please contact us for more photos of TMK316B7106KL-TD
Part Number TMK316B7106KL-TD
Manufacturer TAIYO YUDEN
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% SMD 1206 125\u00b0C Embossed T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TMK316B7106KL-TD
Datasheet download TMK316B7106KL-TD.pdf
Request Quotation for TMK316B7106KL-TD
TMK316B7106KL-TD Specifications
Part Number TMK316B7106KL-TD
Operating Temperature -55 to 125
Case Size 1206/3216
Voltage(DC) 25 V