B82422T1472K TDK
B82422T1472K Images
Please contact us for more photos of B82422T1472K
Part Number B82422T1472K
Manufacturer TDK
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind General Purpose Chip Molded 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1210 Blister T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level B82422T1472K
Datasheet download B82422T1472K.pdf
Request Quotation for B82422T1472K
B82422T1472K Specifications
Part Number B82422T1472K
Type General Purpose Chip
Tolerance 10 %
Rad Hard No
Package/Case 1210
Max Processing Temp 260
Protection Style Molded
Test Frequency 7.96 MHz
Lead Finish Tin
Product Dimensions 3.5 x 2.8 x 2.1 mm
MSL Level 1
Product Depth 2.8 mm
Product Height 2.1 mm
Product Length 3.5 mm