CRCW06034K70JNEA Vishay
CRCW06034K70JNEA Images
Please contact us for more photos of CRCW06034K70JNEA
Part Number CRCW06034K70JNEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 5% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW06034K70JNEA
Datasheet download CRCW06034K70JNEA.pdf
Request Quotation for CRCW06034K70JNEA
CRCW06034K70JNEA Specifications
Part Number CRCW06034K70JNEA
Product Dimensions 1.55 x 0.85 x 0.45 mm
Max Processing Temp 260
Tolerance 5 %
Rad Hard No
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
MSL Level 1
Operating Temperature -55 to 155 °C
Resistance Value 4.7 kOhm
Power Rating 0.1 W
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.55 mm