CRCW121022K0JNEA Vishay
CRCW121022K0JNEA Images
Please contact us for more photos of CRCW121022K0JNEA
Part Number CRCW121022K0JNEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1210 22K Ohm 5% 1 2W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW121022K0JNEA
Datasheet download CRCW121022K0JNEA.pdf
Request Quotation for CRCW121022K0JNEA
CRCW121022K0JNEA Specifications
Part Number CRCW121022K0JNEA
Mounting Surface Mount
Resistance Value 22 kOhm
MSL Level 1
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 0.55 mm
Tolerance 5 %
Max Processing Temp 260
Case Style Molded
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Rad Hard No
Case Size 1210
Product Depth 2.5 mm
Product Height 0.55 mm
Product Length 3.2 mm