CRCW12108R20JNEAHP Vishay
CRCW12108R20JNEAHP Images
Please contact us for more photos of CRCW12108R20JNEAHP
Part Number CRCW12108R20JNEAHP
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES THKFLM 1210-HP 8R2 OHM 5% 200 ET1 E3 SMD
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW12108R20JNEAHP
Datasheet download CRCW12108R20JNEAHP.pdf
Request Quotation for CRCW12108R20JNEAHP
CRCW12108R20JNEAHP Specifications
Part Number CRCW12108R20JNEAHP
Replacement Part Number PART-CRCW12108R20JNEAHP
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for CRCW12108R20JNEAHP
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
ERJU01F2003C
Panasonic
Res Thick Film 0201 200K Ohm 1% 1 20W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Pressed Paper T R